Wolne słowo. Dziesięć zasad dla połączonego świata

Wolne słowo. Dziesięć zasad dla połączonego świata - Timothy Garton Ash | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Timothy Garton Ash
WYMIAR
5,99 MB
NAZWA PLIKU
Wolne słowo. Dziesięć zasad dla połączonego świata.pdf
ISBN
8039692632995

OPIS

W świecie coraz jaskrawszych różnic światopoglądowych, musimy zgadzać się przynajmniej co do tego, na co się nie zgadzamy.Jeszcze nigdy dotąd nie cieszyliśmy się taką swobodą wypowiedzi. Dzięki dostępowi do internetu każdy z nas może publikować niemal wszystko i docierać do milionów odbiorców. Nigdy też nie było okresu, w którym wynaturzone formy wolności wyrazu - mowa nienawiści, fake newsy - przenikałyby z taką łatwością przez granice krajów.Timothy Garton Ash, jeden z najwybitniejszych pisarzy politycznych naszych czasów, przedstawia manifest na rzecz globalnej wolności słowa. Za pomocą barwnych przykładów - poczynając od osobistych doświadczeń z orwellowskim aparatem cenzury w Chinach, przez sprawę sądową słynnej autorki książek kulinarnych Nigelli Lawson, po kontrowersje wokół „Charlie Hebdo” -autor kreśli ramy cywilizacyjnego konfliktu w świecie, w którym wszyscy staliśmy się sąsiadami. Wolne słowo jest studium jednego z kluczowych wątków współczesnych losów wolności.Timothy Garton Ash jest profesorem w St. Antony’s College na Uniwersytecie Oksfordzkim i członkiem rzeczywistym Instytutu Hoovera na Uniwersytecie Stanforda. Regularnie pisuje dla „New York Review of Books”. W 2017 otrzymał Nagrodę Karola Wielkiego; jest także laureatem dziennikarskiej Nagrody Orwella.

Zobacz inne Literatura popularnonaukowa, najtańsze i najlepsze oferty. Wolne słowo. Dziesięć zasad dla połączonego świata jest dostępny w Digitalo.pl! Szukasz tego produktu? Sprawdź - najczęściej to właśnie Digitalo.pl ma najniższą cenę w Polsce. 📚 Poznaj "Wolne słowo.

DZIESIĘĆ ZASAD DLA POŁĄCZONEGO ŚWIATA w kategorii Polityka, Politologia / Literatura Kiedy premiera Wolne słowo. Dziesięć zasad dla połączonego świata? Tu dowiesz się jaka jest data premiery książki, poznasz szczegóły wydania, przeczytasz zapowiedź i recenzje, znajdziesz najświeższe newsy i dowiesz się gdzie kupić.

POWIĄZANE KSIĄŻKI