Włącz DEMOkrację

Włącz DEMOkrację - Robert Biedroń | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Robert Biedroń
WYMIAR
6,73 MB
NAZWA PLIKU
Włącz DEMOkrację.pdf
ISBN
4586596236445

OPIS

(dziecko) Czym jest demokracja?(Robert Biedroń) Dobre pytanie! Demokracja zaczęła się…dawno temu, w odległej starożytności…kiedy tworzyły się pierwsze państwa. Chcesz wiedzieć więcej? Włącz DEMOkrację!Włącz DEMOkrację to wyjątkowa rozgrywka ukryta w interaktywnej książce. Samodzielnie lub całą rodziną zbierz elementy budujące państwo obywatelskie. Poznaj ustroje polityczne i zdobywaj punkty postawy obywatelskiej. Stawiaj czoła przeciwnościom, nie dopuść do anarchii oraz odblokuj postać świadomego obywatela.Bo państwo to również TY i TWOJA wiedza o nim oraz TWOJE codzienne działania.Włącz DEMOkrację zagwarantuje godziny świetnej zabawy oraz przybliży podstawowe pojęcia związane z państwem i demokracją obywatelską. W polityce nie ma czasu na nudę!Niech moc demokracji będzie z Wami!Robert Biedroń - ukończył nauki polityczne i społeczne na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Konsultant organizacji praw człowieka. Poseł na Sejm w latach 2011-2014. Obecnie, jako prezydent miasta, buduje demokrację w Słupsku, a kto wie, co będzie potem... Kocha ludzi, zwierzęta i Polskę.

Autor: Robert Biedroń, wydawnictwo: Znak. Informacje o Włącz DEMOkrację - 8701162518 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2019-11-28 - cena 50,07 zł Demokracja zaczęła się…dawno temu, w odległej.

W polityce nie posiada czasu na nudę! Niech moc demokracji będzie z Wami! Robert Biedroń - ukończył nauki polityczne i społeczne na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. "Włącz DEMOkrację" to wyjątkowa rozgrywka ukryta w interaktywnej książce. Samodzielnie lub całą rodziną zbierz elementy budujące państwo obywatelskie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI