Rowerem na szczyt. Trenuj z Majką

Rowerem na szczyt. Trenuj z Majką - Maja Włoszczowska | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maja Włoszczowska
WYMIAR
9,58 MB
NAZWA PLIKU
Rowerem na szczyt. Trenuj z Majką.pdf
ISBN
7653032999939

OPIS

Ile waży twój rower? Czy czasem nie chce ci się iść na trening? Ile pączków zjadasz w tłusty czwartek? Jak dobrze kupić rower? Jaki kask jest najlepszy? Wreszcie: jak zostać mistrzem?Te i wiele innych pytań Maja Włoszczowska regularnie słyszy od swoich kibiców, amatorów kolarstwa, a także ludzi, którzy po prostu lubią sport. Duża część z nich to młodzi ludzie i dzieci, dla których Maja jest wzorem i inspiracją.Ta książka jest odpowiedzią na wszystkie pytania nurtujące jej fanów. W "Rowerem na szczyt" Maja Włoszczowska - mistrzyni świata i dwukrotna wicemistrzyni olimpijska w kolarstwie górskim, jedna z najpopularniejszych polskich sportsmenek zmienia się w przewodniczkę po świecie rowerów i profesjonalnego sportu. Oprowadza po nim czytelników okraszając tę opowieść anegdotami ze swojej biografii i kariery zawodniczej. Opowiada o sprzęcie, swoich treningach, diecie, regeneracji, zwycięstwach i porażkach, dyscyplinach rowerowych, konkurentach i przyjaciołach ze świata kolarskiego oraz wielu wielu innych sprawach, które zainteresują nie tylko kolarzy, ale też rowerzystów i wszystkich tych, którzy żyją aktywnie.Książkę wzbogacają liczne zdjęcia i infografiki, pokazujące np. z czego z składa się rower, jak wygląda trasa wyścigu olimpijskiego, co ma w środku kolarski "pampers", jakie mięśnie pracują w ciele kolarza. Ta pozycja zachwyci zarówno miłośników kolarstwa, jak i amatorów jazdy rowerowej. To doskonała pozycja dla całych rodzin, będąc inspiracją do wspólnego aktywnego spędzania czasu na łonie natury.

Trenuj z Majką - Karolina Oponowicz, Maja Włoszczowska (EPUB) - Ceny już od 23,99 zł Porównaj ceny i zobacz opinie w 5 sklepach. Zobacz inne E-poradniki, najtańsze i najlepsze Książka „Rowerem na szczyt.

Trenuj z Majką. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Rowerem Na Szczyt Trenuj Z Majką - Maja Włoszczowska już od 24,43 zł - od 24,43 zł, porównanie cen w 32 sklepach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI