Pierwsze wrażenia

Pierwsze wrażenia - Curtis Sittenfeld | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Curtis Sittenfeld
WYMIAR
11,39 MB
NAZWA PLIKU
Pierwsze wrażenia.pdf
ISBN
5944403995926

OPIS

Współczesna wersja Dumy i uprzedzenia: Liz zbliża się do czterdziestki. Jest dziennikarką i mieszka w Nowym Jorku, tak jak jej siostra Jane, instruktorka jogi. Kiedy u ich ojca lekarze podejrzewają poważną chorobę, kobiety wracają do rodzinnego domu w Cincinnati. Odkrywają, że ich posiadłość w stylu Tudorów, w której dorastały, popadła w ruinę, a rodzina w rozpacz.Najmłodsze siostry Kitty i Lydia są zbyt zajęte treningami CrossFit i dietami Paleo, aby poszukać pracy. Mary, siostra średnia, właśnie zdobywa on-line swój trzeci tytuł magistra i ledwo wychodzi z pokoju, za wyjątkiem tych tajemniczych wtorkowych nocnych eskapad, o których nie chce opowiadać. Pani Bennet myśli tylko o jednym: jak wydać córki za mąż, a zwłaszcza Jane, której czterdzieste urodziny zbliżają się wielkimi krokami.Wtedy pojawia się Chip Bingley, przystojny lekarz, który niedawno wystąpił w telewizyjnym reality show Kawaler do wzięcia. Podczas grilla z okazji Dnia Niepodległości Chip spotyka Jane, która zaczyna go bardzo interesować. Jego przyjaciel natomiast, neurochirurg Fitzwilliam Darcy nie wydaje się już tak czarujący, jak kolega. Szczególne obiekcje ma wobec niego Liz. Jednak pierwsze wrażenia mogą okazać się zwodnicze…

reprezentacji poznawczej - za pomocą pewnej idei lub obrazów przechowywanych w pamięci. Gdy spotykamy kogoś po raz pierwszy, zaczynamy szukać wzorów, schematów, porównania do czegoś, co już znamy. Wrażenie - pierwotny i najbardziej podstawowy proces poznawczy człowieka.

Ten mierzący prawie 5 metrów długości SUV okazuje się zaskakująco zwrotny , a w manewrowaniu pomagają przednie i tylne czujniki parkowania oraz system kamer 360 (seryjny w testowanej wersji). Xiaomi poszerzyło właśnie swoją ofertę w Polsce o dwa zegarki. Dotąd w Polsce można było kupić jedną z kilku opasek sportowych.

POWIĄZANE KSIĄŻKI