Eksperyment Isola

Eksperyment Isola - Asa Avdic | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Asa Avdic
WYMIAR
4,80 MB
NAZWA PLIKU
Eksperyment Isola.pdf
ISBN
9784903366997

OPIS

Wyspa z dala od świata. Przerażający psychologiczny eksperyment.Siedmioro kandydatów do tajnej pracy, a wśród nich morderca.Zdecydujesz się wejść do gry?„Eksperyment Isola to szwedzkie Igrzyska śmierci dla dorosłych”. Jönköpings-PostenNa jedną z wysp wśród sztokholmskich szkierów trafia siedem osób. Wiedzą, że mają wziąć udział w teście, który wyłoni kandydata na stanowisko oferowane przez jedną z tajnych służb. Nie mają jednak pojęcia, że równocześnie uczestniczą w socjologicznym eksperymencie.Anna Francis też ma w nim uczestniczyć. Uważana jest za jedną z najzdolniejszych urzędniczek – jedną z najlepszych w protektoracie Szwecji w ramach Unii Przyjaźni. Niestety błąd, który popełniła w przeszłości, oraz fakt, że matka, niegdyś oddana partii, została uznana za dysydentkę, utwierdzają Annę w przekonaniu, że i jej kariera wkrótce dobiegnie końca. Udział w eksperymencie na wyspie ma być więc dla niej okazją do naprawienia dawnych błędów.Sytuacja na wyspie wkrótce jednak wymyka się spod kontroli – kandydaci uczestniczący w teście zaczynają po kolei znikać… Anna musi się dowiedzieć, czy naprawdę wie tyle, ile jej się wydawało, i kto właściwie pociąga za sznurki…„Książka, w której motywy rodem z Agathy Christie mieszają się z wątkami prosto z George’a Orwella”. Publishers Weekly

Bohaterką jest Anna Francis, funkcjonariuszka państwa, które nazywa się Protektorat Szwecji w Unii Przyjaźni. "Eksperyment Isola" to pasjonujący thriller, który wciąga od pierwszych stron. Jeśli szukasz powieści wstrząsającej i trzymającej w napięciu do samego końca, najnowsze dzieło Asy Avdic jest właśnie dla Ciebie.

Zdecydujesz się wejść do gry? „Eksperyment Isola to szwedzkie Igrzyska "Eksperyment Isola to szwedzkie Igrzyska śmierci dla dorosłych". Jönköpings-Posten Na jedną z wysp wśród sztokholmskich szkierów trafia siedem osób.

POWIĄZANE KSIĄŻKI