Alibi na szczęście

Alibi na szczęście - Anna Ficner-Ogonowska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Ficner-Ogonowska
WYMIAR
3,68 MB
NAZWA PLIKU
Alibi na szczęście.pdf
ISBN
1502030012302

OPIS

Daj się porwać tej pięknej historii o miłości, przed którą nie da się uciec. Przestań się spieszyć i pomyśl o tym, co w życiu najważniejsze. Hania straciła wszystko. Jej życie zatrzymało się pewnego sierpniowego dnia. Przestała marzyć, a jedyne plany to te, które układa dla swoich uczniów. Kiedy na jej drodze staje Mikołaj, Hania boi się zaangażować, ale on walczy o miłość za nich dwoje. Pomaga mu w tym jej przyjaciółka Dominika, której energia i poczucie humoru rozsadziły niejedno męskie serce. Jest też pani Irenka: prawdziwa skarbnica ciepła i mądrości - po prostu anioł stróż. To w jej nadmorskim domu, gdzie na parapecie dojrzewają pomidory, a kuchnia pachnie szarlotką i sokiem malinowym, Hania odnajduje utracony spokój, odzyskuje wiarę w miłość i daje sobie wreszcie prawo do bycia szczęśliwą. To pełna ciepła i nadziei opowieść o tym, że nic nie zamyka nam drogi do szczęścia. Bo szansa na nowe życie jest zawsze i tylko od nas zależy, czy zechcemy ją wykorzystać.Opowieść o tym, z jaką determinacją mężczyzna jest w stanie walczyć o miłość kobiety. Chwilami pogodna, chwilami wzruszająca historia rodzącego się uczucia. Love story, którą czyta się jak kryminał.Artur ŻmijewskiKsiążka, o której długo nie można zapomnieć. Opowieść o przeznaczeniu zasłuchanym w szum morza...Danuta StenkaAnna Ficner-Ogonowska - autorka bestsellerów Alibi na szczęście, Krok do szczęścia, Zgoda na szczęście i Czas pokaże. Absolwentka Politechniki Wrocławskiej. Córka, matka, żona. Mieszka w Warszawie.

Hania jest kobietą, która dużo w życiu przeszła. Jest ona nauczycielką, polonistką z prawdziwego zdarzenia, nie „szufladą", uczącą od A do Z, zgodnie z programem nauczania, nie próbując rozwijać w uczniach pasji ... Alibi na szczęście .

7,4 / 10 4477 ocen 857 opinii . Wydawnictwo: Znak Cykl: Alibi na szczęście (tom 1) literatura obyczajowa, romans .

POWIĄZANE KSIĄŻKI