Osobliwy dom pani Peregrine (książka audio)

Osobliwy dom pani Peregrine (książka audio) - Ransom Riggs | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ransom Riggs
WYMIAR
5,36 MB
NAZWA PLIKU
Osobliwy dom pani Peregrine (książka audio).pdf
ISBN
1779878411638

OPIS

Osobliwy dom pani Peregrine to wywołująca dreszcz emocji i grozy opowieść o domu sierot na tajemniczej wyspie, zamieszkiwanym niegdyś przez równie tajemnicze dzieci.Szesnastoletni Jakub, którego dziadek był jednym z nich, przyjeżdża na wyspę, żeby za wszelką cenę odkryć przeszłość dziwnego, zniszczonego domu. Czy Jakub zmierzy się z potworami ze swoich snów? Czy osobliwe dzieci ze starych fotografii pokazywanych przez dziadka naprawdę istniały? Co jest bajką, a co prawdą? Co jest faktem, a co urojeniem?Książkę przeczytał ceniony aktor i lektor Krzysztof Banaszyk.Na płycie zamieszczono również wszystkie niezwykłe fotografie z wydania książkowego.

Ponadto w 2017 roku ukazała się dodatkowa książka, uzupełniającą trylogię - „Baśnie osobliwe". „Osobliwy dom pani Peregrine" to trzymający w napięciu thriller nie tylko dla młodzieży. Rdzeń książki stanowią niezwykłe, dziwne fotografie, od których trudno oderwać wzrok, choć sprawiają, że ciarki chodzą po plecach i zasnąć jakoś trudniej. "Osobliwy dom pani Peregrine" opowiada o przygodach Jacoba, który po śmierci swojego dziadka udaje się na wyspę, która jest odcięta od świata.

Wygląd W książce została opisana na prawie dorosłą, dziko wyglądającą nastolatkę z szopą rozczochranych ciemnych włosów przypominające dredy. Osobowość Osobliwość Pakiet Osobliwy dom Pani Peregrine / Miasto cieni / Biblioteka dusz pochodzi z wydawnictwa Media Rodzina.

POWIĄZANE KSIĄŻKI