Mundial. Opowieści niesamowite

Mundial. Opowieści niesamowite - Yvette Żółtowska-Darska | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Yvette Żółtowska-Darska
WYMIAR
11,58 MB
NAZWA PLIKU
Mundial. Opowieści niesamowite.pdf
ISBN
8114925947042

OPIS

PIERWSZA TAKA KSIĄŻKA O FUTBOLU DLA DZIECIKapitan reprezentacji Francji powalający „z byka” rywala w finale mistrzostw świata... Tajemnicza choroba tuż przed rozstrzygającym meczem…. Piłkarskie oszustwo stulecia i wyjątkowy pojedynek dwóch gigantów futbolu... O tym wszystkim dowiecie się z tej książki.Leo Messi, Cristiano Ronaldo, Neymar, Luis Suárez, a także Zinedine Zidane, Ronaldo, Diego Maradona…Mundial. OPOWIEŚCI NIESAMOWITE odsłaniają kulisy fascynującej walki o najwyższe futbolowe trofeum – Puchar Świata w piłce nożnej. Pokazują, jak bezpardonowa i nieustająca jest piłkarska rywalizacja. Wreszcie najważniejsze – uczą, że piłkarze są tylko (i aż!) ludźmi. Pełnymi emocji, lęków, radości, a nawet dziwactw.

Pokazują, jak bezpardonowa i nieustająca jest piłkarska rywalizacja. Magazyn "Mundial. Opowieści niesamowite" to świetna lektura przed przeżyciem kolejnych mistrzostw świata.

OPOWIEŚCI NIESAMOWITE odsłaniają kulisy fascynującej walki o najwyższe futbolowe trofeum - Puchar Świata w piłce nożnej. Pokazują, jak bezpardonowa i nieustająca jest piłkarska rywalizacja.

POWIĄZANE KSIĄŻKI