Egomaniac

Egomaniac - Vi Keeland | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Vi Keeland
WYMIAR
4,69 MB
NAZWA PLIKU
Egomaniac.pdf
ISBN
7113343654505

OPIS

Zadziorne love story bestsellerowej autorki Gracza i serii MMA FighterEmerie Rose poznaje Drew Jaggera w nietypowych okolicznościach. Bierze go za przestępcę, który włamał się do jej biura. Okazuje się jednak, że przystojniak jest właścicielem lokalu, a Emerie została oszukana przez człowieka, który wynajął go jej bezprawnie.Po kilku godzinach spędzonych na posterunku Drew lituje się nad dziewczyną i składa ofertę nie do odrzucenia. W zamian za pomoc w biurze pozwala jej zostać w lokalu, dopóki nie znajdzie własnego. Terapeutka małżeńska i cyniczny prawnik rozwodowy zostają skazani na pracę obok siebie.Pełna temperamentu Emerie powinna być wdzięczna i nie komentować pracy Andrew. Nie może się jednak powstrzymać. Para wdaje się w potyczki słowne i dokucza sobie na każdym kroku. Z każdym dniem przyciąganie między nimi jest coraz większe.___Gdybym mogła wybrać jedno życzenie, które miałoby się spełnić to chciałabym, aby Vi Keeland wydawała nową książkę tygodniowo. Egomaniac jest bez wątpienia jedną z najlepszych książek 2017 roku.– Book Babes Unite

Zobacz inne Romanse, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Tłumaczenie egomaniac : 自大狂,極端自我主義者. Przeczytaj więcej w słowniku angielsko-chińskim tradycyjnym Cambridge. Egomaniac definition, someone who displays egomania, a tendency to refer to oneself excessively and boastfully:Academic research appears to be a rat race of high-strung egomaniacs fighting over grant money, recognition, and their scientific legacies.

Synonyms: ego-tripper, egocentric, egoist… Egomaniac Autor Vi Keeland Wydawnictwo Kobiece EAN 9788365442352 ISBN 9788365442352 Kategoria Literatura\Erotyczna Liczba stron 392 Format 13.5x20.5x2.5 cm Rok wydania 2018 Oprawa Miękka Wydanie 1 Waga 0.35 kg Dokumenty 406. Odsłony 189 688.

POWIĄZANE KSIĄŻKI