Dziewczyna na karuzeli

Dziewczyna na karuzeli - Danya Kukafka | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Danya Kukafka
WYMIAR
6,57 MB
NAZWA PLIKU
Dziewczyna na karuzeli.pdf
ISBN
3081522015339

OPIS

Kim jesteś, gdy nikt nie patrzy?Kiedy lubiana przez wszystkich uczennica Lucinda Hayes zostaje zamordowana, mieszkańcy małego miasteczka w Kolorado są zszokowani. Najbardziej dziwi to chłopaka, który kochał ją za mocno, koleżankę, która zazdrościła jej idealnego życia i policjanta wyznaczonego do zbadania sprawy. Cameron, Jade i Rus będą musieli zmierzyć się ze swoimi najmroczniejszymi tajemnicami, aby poznać prawdę i odzyskać spokój…Wspaniałe studium tożsamości pokazujące, jak cienka może być granica pomiędzy miłością a obsesją, podglądaniem a patrzeniem, prawdą a wspomnieniem.Niepokojący początek i niewiarygodne zakończenie, wyraziści i nietuzinkowi bohaterowie odmieńcy. Thriller trzyma czytelnika w napięciu od pierwszej do ostatniej strony. Niezwykle udany debiut.Paula Hawkins, autorka powieści Dziewczyna w pociągu i Zapisane w wodzie

Najbardziej dziwi to chłopaka, który kochał ją za mocno, koleżankę, która zazdrościła jej idealnego życia i policjanta wyznaczonego do zbadania sprawy. Cameron, Jade i Rus będą musieli zmierzyć się ze swoimi ... Dziewczyna na karuzeli 2018 wydanie 1 .

Cameron, Jade i Rus będą musieli zmierzyć się ze swoimi ... Dziewczyna na karuzeli 2018 wydanie 1 . Danya Kukafka ISBN:9788380153622 - Książki - Beletrystyka - Sensacja.

POWIĄZANE KSIĄŻKI