Dobra Przystań

Dobra Przystań - Anna Łajkowska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Łajkowska
WYMIAR
8,94 MB
NAZWA PLIKU
Dobra Przystań.pdf
ISBN
4726531930581

OPIS

Pełna ciepła opowieść o sile marzeń i gotowości na zmiany.Na ten moment Marianna czekała bardzo długo. Wreszcie wraz z mężem Hubertem sprzedają zrujnowany dom i budują siedlisko w urokliwym miejscu nad brzegiem rzeki. Spełnia się ich największe marzenie. I kiedy wydaje się, że mają już wszystko, o czym marzyli – Hubert odchodzi.To nie jest moment na rozdrapywanie ran, bo Marianna zostaje sama nie tylko ze swoimi marzeniami, ale i obowiązkami – przecież musi utrzymać duży dom i wychowywać dorastających synów. Na dodatek przewrotny los szykuje dla niej niespodziankę…Jak daleko można się posunąć w snuciu marzeń? Czym zagłuszyć własne potrzeby?I czego w życiu potrzebujemy bardziej niż szczęścia?Wzruszająca, pełna emocji historia o tym, jak trudno jest sprzeciwić się losowi i wziąć sprawy w swoje ręce. Powieść Anny Łajkowskiej porywa klimatem i w wiarygodny sposób buduje portret psychologiczny kobiety pragnącej zadowolić bliskich, poświęcając dla nich własne marzenia. Rodzi się pytanie: a może warto walczyć o szczęście nawet wtedy, gdy szuka się go tylko dla siebie?Małgorzata WardaAnna Łajkowska - absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Gdańskim oraz marketingu i zarządzania na Politechnice Gdańskiej. Uczy języka polskiego w szkole podstawowej. Jest żoną lekarza, mamą trójki dzieci. W 2012 roku zadebiutowała książką „Pensjonat na wrzosowisku”, za którą pokochały ją czytelniczki. Kolejne tomy: „Miłość na wrzosowisku” (2013) oraz „Cienie na wrzosowisku” (2013) podbiły listy bestsellerów. W 2014 roku wydała książkę „Szepty gwiazd”.

bigbang, sława, wakacje. STOWARZYSZENIE DOBRA PRZYSTAŃ, DĄBROWICA, 216 - Wydarzenia z Krajowego Rejestru Sądowego dostepne on-line. forum » Przystań u Liliany. Dobra przystań dla twoich 4 łap :) ~SK.

Na ten moment Marianna czekała bardzo długo. Dobra Przystań. Gdansk, 11-600, Poland. Firma "Stowarzyszenie "DOBRA PRZYSTAŃ"" figuruje w rejestrze gospodarczym pod Numerem Identyfikacji Podatkowej: 8711770156.

POWIĄZANE KSIĄŻKI