Abraham

Abraham - Charles R. Swindoll | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Charles R. Swindoll
WYMIAR
3,49 MB
NAZWA PLIKU
Abraham.pdf
ISBN
7044656979270

OPIS

Wierzyć jak AbrahamKim był Abraham – biblijny patriarcha, uznawany zgodnie przez żydów, chrześcijan i muzułmanów za „ojca wiary”? Dlaczego niezwykła historia jego przyjaźni z Bogiem stała się punktem przełomowym w dziejach ludzkości? Czego możemy nauczyć się od tego starożytnego nomady dzisiaj – w epoce smartfonów i internetu?Charles R. Swindoll odpowiada na te pytania w fascynującej opowieści o jednym z najciekawszych biblijnych bohaterów wiary. Przedstawia barwny portret wielkiego człowieka, który wyprzedził swoje czasy i pod wieloma względami był podobny do nas – tak w chwilach tryumfu, jak i słabości.Książka Swindolla to wielowymiarowa biografia, a jednocześnie praktyczny przewodnik zachęcający współczesnego czytelnika do codziennej wędrówki ze Stwórcą śladami starożytnego „ojca wiary”. Ponadczasowa historia Abrahama inspiruje do ufnego zawierzenia Bogu także w XXI wieku.Charles R. Swindoll – autor bestsellerowych książek o życiu chrześcijańskim i nauczyciel biblijny uznawany za jednego z najbardziej wpływowych amerykańskich kaznodziejów ostatniego półwiecza. Założył międzynarodową fundację Insight for Living popularyzującą znajomość Pisma Świętego i rozpowszechniającą praktyczne biblijne wskazania w formie audycji radiowych. Programy z wykładami Swindolla są tłumaczone na wiele języków i nadawane przez rozgłośnie na całym świecie.Książka wydana we współpracy z IFL-Polska – polskim oddziałem Fundacji Insight for Living

Ponad 100 razy autorzy natchnieni wymieniają w Biblii imię patriarchy, z czego ... Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube. Opowieść o duchowej mocy, pochodzącej z głębi twej istoty. Mocy, która przez tysiąclecia była ukrywana przed ludźmi, aby utrzymać ich w nieświadomości źródła swego pochodzenia i duchowej niewoli.

Abraham dożył 175 lat. Jak czytamy w Biblii, zakończył życie „w późnej starości, sędziwy i pełen zadowolenia" (Rodzaju 25:7, 8). WIARA ABRAHAMA To dzięki wierze złożono mu obietnicę, iż wszystkie ludy ziemi otrzymają błogosławieństwo w jego potomkach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI