Pobaw się z Fafikiem

Pobaw się z Fafikiem - Robert Trojanowski | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Robert Trojanowski
WYMIAR
11,68 MB
NAZWA PLIKU
Pobaw się z Fafikiem.pdf
ISBN
6850367684157

OPIS

Fafik to sympatyczny psiak, który uwielbia się bawić.Pobawisz się z nim?Książeczka ma na celu w radosny sposób nauczyć małe dziecko koordynacji ruchowej, rozpoznawania kierunków prawo-lewo, a także, dzięki dużym literom samodzielnego czytania.Czas spędzony na wspólnym odkrywaniu przygód Fafika to czas pełen radości i kreatywnej, interaktywnej, zabawy i nauki.To książka, w której mieszka piesek, którego trzeba przytulić, pogłaskać, podrapać, obudzić i położyć do snu.

Tytuł: Pobaw się z Fafikiem (Uszkodzona okładka) Autor: Robert Trojanowski Wydawnictwo: Publicat ISBN: 9788327103048 Rok wydania: 2018 Format: 220x220mm Oprawa: Twarda Waga: 0.46 kg Pobaw się z Fafikiem | Robert Trojanowski | Publicat. Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Pobaw się z Fafikiem to kolejna już w naszych książkowych zbiorach dla dzieci - książka interaktywna.

Tytuł ... Pobaw się z Fafikiem to nie tylko czysta przyjemność zabawy z czworonogiem bez obowiązków związanych z posiadaniem prawdziwego zwierzęcia, ale przede wszystkim seria ćwiczeń wspierających rozpoznawanie rąk. Użycie odpowiednio prawej lub lewej ręki jest częścią gry, w którą dzieci dają się wciągnąć bez żadnych oporów. Kup teraz na Allegro.pl za 21,91 zł - Pobaw się z Fafikiem z miasta Warszawa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI