Knox. Cykl Sexy Bastard. Tom 3

Knox. Cykl Sexy Bastard. Tom 3 - Eve Jagger | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Eve Jagger
WYMIAR
5,30 MB
NAZWA PLIKU
Knox. Cykl Sexy Bastard. Tom 3.pdf
ISBN
2616445388323

OPIS

Trzecia książka z serii Sexy Bastard o uwodzicielskich mężczyznach, którym ciężko się oprzećSławny, pociągający i bez wątpienia warty grzechu – taki właśnie jest Cooper Knox. Ten utalentowany bejsbolista słynnej drużyny New York Yankees przyciąga kobiety jak magnes. Kiedy zostaje przeniesiony do rodzinnej Atlanty, ma nadzieję, że spotka pewną dziewczynę, z którą kiedyś spędził noc i nie może o niej zapomnieć.Chociaż Shelby Masters jest już dorosłą i piękną kobietą, dla bliskich nadal pozostaje „Małą Shelby”. Nikt nie domyśla się, że miała krótki romans z Knoxem, najlepszym przyjacielem jej nadopiekuńczego brata.Gdy Knox i Shelby ponownie na siebie trafiają, od razu wiedzą, że nie są w stanie oprzeć się pożądaniu. Para zaczyna się potajemnie spotykać. Wkrótce jednak przekonują się, że budowanie związku nie jest proste, zwłaszcza jeśli muszą się ukrywać z uczuciami.__Niesamowita powieść, która wciągnie cię od samego początku i w pełni zaspokoi. Nawet jeśli nie jesteś fanką bejsbolu, Knox sprawi, że zmiękną ci kolana. On wie co robić – na boisku, w łóżku i wszędzie pomiędzy.– Liz~ Liz’s Reading Life__O autorceEve Jagger – bestsellerowa, amerykańska autorka „USA Today” i twórczyni serii Sexy Bastard. Uwielbia kreować skomplikowane emocjonalnie postaci zadziornych kobiet i seksownych samców alfa. Seria Sexy Bastard doskonale wpisuje się w ten schemat.

Trzecia książka z serii „Sexy Bastard" o uwodzicielskich mężczyznach, którym ciężko się oprzeć. Sławny, pociągający i bez wątpienia warty grzechu - taki właśnie jest Cooper Knox.

Wkrótce jednak przekonują się, że budowanie związku nie jest proste, zwłaszcza jeśli muszą się ukrywać z uczuciami." „Knox" to trzeci tom gorącej i namiętnej serii Sexy Bastard. Książka Sexy Bastard Tom 3 Knox - Jagger Eve Kup Najtaniej w Księgarni Internetowej Selkar.pl Błyskawiczna Wysyłka w 24h Eve Jagger „Sexy bastard. Knox." Trzeci tom serii o uwodzicielskich mężczyznach, którym ciężko się oprzeć.

POWIĄZANE KSIĄŻKI