Katarzyna jak sprężyna. Zwycięzca bierze wszystko

Katarzyna jak sprężyna. Zwycięzca bierze wszystko - Suzy Becker | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Suzy Becker
WYMIAR
3,8 MB
NAZWA PLIKU
Katarzyna jak sprężyna. Zwycięzca bierze wszystko.pdf
ISBN
2634666790990

OPIS

Katarzyna jak sprężyna wraca do gry! A gra toczy się tym razem o poważną stawkę – w szkole organizowana jest charytatywna zbiórka żywności. Szczytny cel i odpowiedzialne zadanie – to jest to! Kiedy uczniowie wszystkich klas stają do wyścigu, Kaśka, Baśka i Nora nie mogą zostać w tyle.Po drodze Kaśka będzie musiała jednak sprostać równie trudnym wyzwaniom – jej starsza siostra zadurzyła się po uszy i wpadła w kłopoty, trzeba ruszyć z pomocą zaginionemu pupilowi sąsiadki, a Nora się wyprowadza!Jak zachować stare i zyskać nowe przyjaźnie? Okazuje się, że to wcale nie będzie proste...

Szczytny cel i odpowiedzialne zadanie - to jest to! Kiedy uczniowie wszystkich ... Suzy Becker. Katarzyna jak sprężyna Zwycięzca bierze wszystko.

Katarzyna jak sprężyna wraca do gry! A gra toczy się tym razem o poważną stawkę ? w szkole organizowana jest charytatywna zbiórka żywności. Szczytny cel i odpowiedzialne zadanie - to jest to! Katarzyna jak sprężyna wraca do gry! A gra toczy się tym razem o poważną stawkę - w szkole organizowana jest charytatywna zbiórka żywności.

POWIĄZANE KSIĄŻKI