Sztuka afirmacji. Uwolniona potęga podświadomości

Sztuka afirmacji. Uwolniona potęga podświadomości - Dr Joseph Murphy | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dr Joseph Murphy
WYMIAR
7,7 MB
NAZWA PLIKU
Sztuka afirmacji. Uwolniona potęga podświadomości.pdf
ISBN
6495628909708

OPIS

Autor „Potęgi podświadomości” powraca z nową książką, która zmieni Twój sposób myślenia o życiu!Poznaj moc podświadomościDlaczego niektórzy ludzie wiodą szczęśliwe i dostatnie życie, a inni cierpią ubóstwo i są nieszczęśliwi? Dlaczego niektórzy są pełni niepokoju i obaw, a inni pełni wiary i pewności siebie? Dlaczego niektórzy mieszkają w pięknych, luksusowych domach, a inni ledwo wiążą koniec z końcem? Odpowiedź jest jedna: podświadomość.Zaproś magię do swojego życiaJoseph Murphy, autor światowego bestselleru „Potęga podświadomości”, od lat udowadnia, że za nasze sukcesy lub porażki odpowiada nasz umysł. Twoja podświadomość jest źródłem Twoich emocji i posiada zdolność kreacji. Wykorzystując swój świadomy umysł, możesz tak zaprogramować swoją podświadomość, aby była zdolna do pozytywnego myślenia i kreowania rzeczywistości, którą sobie wymarzyłeś.Zaprzęgnij swoją podświadomość do pracyMasz niesamowity potencjał, aby być, kim chcesz, robić, co chcesz, i otrzymywać wszystko, na co zasługujesz. Niestety, tylko niewielka liczba ludzi potrafi to wykorzystać.Ta książka to zmieni! Poznasz zasady afirmacji i techniki przenoszenia pragnień do podświadomości, zrozumiesz, jak ona działa i jak uwolnić w sobie niewyczerpaną moc.Odkryj potęgę podświadomości i zmień niedoskonałe dzisiaj na lepsze jutro.Dr J. Murphy jest autorem wielu książek poświęconych podświadomości, duchowości i dobremu życiu. „Potęga podświadomości”, dotycząca procesów zachodzących poza naszą świadomością, stała się światowym bestsellerem. Autor odmienił życie milionów ludzi i dziś zaprasza również Ciebie, abyś odkrył potęgę podświadomości.

Uwolniona potęga podświadomości - Joseph Murphy już od 16,60 zł - od 16,60 zł, porównanie cen w 46 sklepach. Zobacz inne Pozostałe poradniki, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Kup teraz na Allegro.pl za 17,89 zł - Sztuka afirmacji.

Kup teraz do -50%! Książka Sztuka afirmacji Uwolniona potęga podświadomości - Murphy Joseph Kup Najtaniej w Księgarni Internetowej Selkar.pl Błyskawiczna Wysyłka w 24h Sztuka afirmacji, uwolniona potęga podświadomości to pozycja dla bardziej zaawansowanych znawców tematu, którzy pragną doskonalić się w pozytywnym nastawieniu do życia. Jest to ciągły proces, który wymaga samodyscypliny , samodoskonalenia oraz siły i umiejętności panowania nad własnym umysłem. Poznasz zasady afirmacji i techniki przenoszenia pragnień do podświadomości, zrozumiesz, jak ona działa i jak uwolnić w sobie niewyczerpaną moc.

POWIĄZANE KSIĄŻKI