Okruch

Okruch - Anna Ficner-Ogonowska | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Ficner-Ogonowska
WYMIAR
4,32 MB
NAZWA PLIKU
Okruch.pdf
ISBN
8187886824680

OPIS

Na początku jest grom z jasnego nieba. Jedno spojrzenie, jeden dotyk, jedno słowo. Od tej chwili życie dwojga ludzi zmieni się bezpowrotnie. Ona wreszcie zmierzy się ze swoim strachem przed bliskością. On odkryje prawdę o sobie i swojej rodzinie. Czy czeka ich wspólna przyszłość? Anna Ficner-Ogonowska zabierze Cię w świat prawdziwych uczuć, silnych przeżyć i dramatycznych wydarzeń. Okruch to niezwykła powieść, która przywraca wiarę w sens życia i pozwala zrozumieć, czym jest odpowiedzialna miłość. „To prawda, że jedna iskra wystarczy, by wywołać pożar i zniszczyć wszystko wokół. Ale jeden dobry okruch pamięci wystarczy, by wiele zachować, by karmić się nim przez całe życie. Zrozumiałam, że to moja jedyna nieskończoność.”[fragment książki]

W niniejszym słowniku wyrazów bliskoznacznych języka polskiego dla słowa okruch znajduje się łącznie 175 synonimów.Synonimy te podzielone zostały na 13 różnych grup znaczeniowych. Hasło krzyżówkowe „okruch" w słowniku szaradzisty. W naszym leksykonie szaradzisty dla hasła „okruch" znajduje się 91 odpowiedzi do krzyżówki.

Krzyżówka zagadka literowa polegająca na wpisywaniu odgadywanych haseł w rubryki krzyżujące się ze sobą Jacek Okruch to neurolog przyjmujący w Warszawie Mokotowie w przychodni Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medical Center S.C. na ulicy Belgradzka 42.

POWIĄZANE KSIĄŻKI