Grecja (Praktyczny przewodnik)

Grecja (Praktyczny przewodnik) - Agata Wójcik | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agata Wójcik
WYMIAR
12,53 MB
NAZWA PLIKU
Grecja (Praktyczny przewodnik).pdf
ISBN
7333784506119

OPIS

Sekrety MeteorówKarpathos – raj dla fotografówLefkada, czyli najpiękniejsze plażeGrecji nie da się nie kochać – główny powód to jej piękno. Poznawałam ją przez wiele lat, wędrując przez nieodkryte tereny Lesbos, malownicze pejzaże centralnej Grecji, turystyczne szlaki Krety i Rodos, dziki Peloponez, nieznane rejony Eubei, Attyki i pocztówkowe Cyklady.Agata Wójcik, autorka przewodnika4 kroki do udanej podróży!INSPIRATOR – precyzyjnie zaplanowane wycieczki, osobiste relacje autorówZWIEDZANIE – ciekawe miejsca, których nie znajdziesz nigdzie indziej, porady i rekomendacje autorówPOZNAJ GRECJĘ – wszystko, co musisz wiedzieć, aby zrozumieć ten krajZAPLANUJ WYPRAWĘ – krok po kroku zorganizuj idealną podróż

Sprawdź co warto zwiedzić, którą miejscowość wybrać, jaką walutę zabrać i wiele innych praktycznych informacji. Oberzyj zdjęcia z wakacji i przeczytaj najnowsze wiadomości z kraju Grecja Grecja.Praktyczny przewodnik.

Grecji nie da się nie kochać - główny powód to jej piękno. Praktyczny Przewodnik dla Podróżników Oddajemy Ci w ręce nasz najpełniejszy przewodnik po Grecji. Zapakowaliśmy do niego mnóstwo niezbędnych informacji tak, jak pakuje się plecak przed wielką wyprawą. Praktyczny Przewodnik dla Podróżników Oddajemy Ci w ręce nasz najpełniejszy przewodnik po Grecji.

POWIĄZANE KSIĄŻKI