Gdzieś daleko. Bajka eko

Gdzieś daleko. Bajka eko - Izabela Skorupka | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Izabela Skorupka
WYMIAR
9,71 MB
NAZWA PLIKU
Gdzieś daleko. Bajka eko.pdf
ISBN
5097584785960

OPIS

W królestwie Niezielencji nie dzieje się dobrze. Dawną świetność przygniotły sterty śmieci. Jest ich tyle, że król i królowa nie mogą się przez nie przedrzeć do tronu. A wszystko to z winy kapryśniej królewny Brajki, na żądanie której naukowcy od lat zużywają surowce naturalne, niszczą ziemię, płoszą zwierzynę, wycinają lasy i zaśmiecają środowisko, jednym słowem doprowadzają królestwo do ruiny, a wszystko to w imię postępu i rozwoju cywilizacji. Zrozpaczony król mówi: DOŚĆ! i postanawia wydać królewnę za mąż za tego, kto zaprowadzi w królestwie porządek.

A wszystko to z winy kapryśniej królewny Brajki, na żądanie której na Opis: Gdzieś daleko Bajka eko - Skorupka Izabela. W królestwie Niezielencji nie dzieje się dobrze.

Jest ich tyle, że król i królowa nie mogą się przez nie przedrzeć do tronu. A wszystko to z winy kapryśniej królewny Brajki, na ... W królestwie Niezielencji nie dzieje się dobrze.

POWIĄZANE KSIĄŻKI