Zakazany układ

Zakazany układ - K.N. Haner | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
K.N. Haner
WYMIAR
8,45 MB
NAZWA PLIKU
Zakazany układ.pdf
ISBN
4608156085741

OPIS

Nowa seria Królowej dramatów!Nicole żyje w toksycznym i destrukcyjnym związku z mężczyzną, który zaopiekował się nią po śmierci jej rodziców. Pewnego dnia, gdy po raz kolejny zostaje przez niego pobita, postanawia popełnić samobójstwo. Ucieka z domu i dociera nad urwisko, żeby skoczyć prosto do oceanu.W tym samym momencie, w którym dziewczyna zamierza odebrać sobie życie, miejscowi gangsterzy wykonują brutalną egzekucję, której Nicole staje się przypadkowym świadkiem. Zamiast umrzeć, trafia prosto do domu mafiosa — Marcusa Accardo. Mężczyźnie imponuje to, że Nicole nad życie pragnie śmierci. Świat mafii nie jest jednak prosty, a pojawienie się kobiety w samym centrum gangsterskiego piekła nie zwiastuje niczego dobrego.Początkowa nienawiść i strach między Marcusem a Nicole przeradzają się w fascynację oraz namiętność. Marcus zaczyna współczuć Nicole, gdy się dowiaduje, co ją spotkało. Oboje zgadzają się na układ, który ma na celu wyeliminowanie największego wroga Marcusa — Aleksandra Modano. Brutalne zasady gangsterskiego świata są jednak niewzruszone, dlatego gdy w grę zaczynają wchodzić uczucia, wszystko się komplikuje. Niebezpieczeństwo pojawia się na każdym kroku, a jedna chwila nieuwagi może doprowadzić do tragedii, której ceną jest ludzkie życie.Mafia. Miłość. Zemsta. Zakazany układ.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! W książce "Zakazany układ" wkraczamy w gangsterski świat, gdzie rządzi przemoc, silni i bezwzględni mężczyźni niemający żadnych skrupułów. Świat mafii rządzi się swoimi prawami gdzie kobiety traktowane są jak zabawki a mężczyźni niczego się nie boją i myślą, że są poza prawem.

N. Haner jest właśnie jedną z takich pozycji.

POWIĄZANE KSIĄŻKI