Spiżarnia rolnika

Spiżarnia rolnika - Niklas Kampargard | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Niklas Kampargard
WYMIAR
4,49 MB
NAZWA PLIKU
Spiżarnia rolnika.pdf
ISBN
6723959718167

OPIS

NIE MUSISZ BYC ROLNIKIEM,BY JESC TAK JAK ONZe Spiżarni rolnika dowiesz się, jak planować oraz troszczyć sięo swoje uprawy i zbiory. Poznasz tajniki i sposobyprzechowywania oraz przerabiania własnych wyrobów,dostaniesz tez wskazówki dotyczące upraw warzyw, zbóż,hodowli zwierząt i produkcji mleka.Znajdziesz tez przepisy na przetwory – ajwar, keczup,ogórki kiszone. Dowiesz się, jak suszyć grzyby i zrobić kiełbasę.Nauczysz się przyrządzać słodki sos chili, ciastka energetyczneczy ser halloumi – tak jak robi to rolnik.Dużo praktycznej wiedzy znajda tu właściciele działek,którzy uprawiają ogródki w warunkach miejskich.

Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej dobraksiazka.pl Spiżarnia rolnika - Niklas Kampargard - opis książki: NIE MUSISZ BYC ROLNIKIEM, BY JESC TAK JAK ON Ze Spiżarni rolnika dowiesz się, jak planować oraz troszczyć się o swoje uprawy i zbiory. Poznasz tajniki i sposoby przechowywania oraz przerabiania własnych wyrobów, dostaniesz tez wskazówki dotyczące upraw warzyw, zbóż, hodowli ... Książka Spiżarnia rolnika do kupienia na zdrowepodejscie.pl za jedyne 34,15 zł (Rabat 32%).

Czas wysyłki zwykle w ciągu 24 godzin. 14 dni na odstąpienie od umowy. NIE MUSISZ BYC ROLNIKIEM, BY JESC TAK JAK ON Ze Spiżarni rolnika dowiesz się, jak planować oraz troszczyć się o swoje uprawy i zbiory.

POWIĄZANE KSIĄŻKI