Każdy kęs ma znaczenie. Dieta doktor Grace

Każdy kęs ma znaczenie. Dieta doktor Grace - Grażyna Pająk | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Grażyna Pająk
WYMIAR
9,94 MB
NAZWA PLIKU
Każdy kęs ma znaczenie. Dieta doktor Grace.pdf
ISBN
7797942477764

OPIS

Wybierz zdrowie i zmień swój styl myślenia! Zacznij decydować o swoim zdrowiu i zwracaj uwagę na to, jak żyjesz i co jesz.Osiągnij swoją idealną wagę i utrzymuj zgrabną sylwetkę naturalniePozbądź się toksyn i dbaj o swój organizm.Nie dopuść do powstania komórek nowotworowych.Nie daj się zniszczyć grzybom – strzeż się Candidy.Żyj bliżej natury – zneutralizuj smog elektromagnetyczny, oczyść wodę i naucz się żyć zdrowoChoroby są uleczalne – musisz tylko kontrolować swój organizm!DIETA DGD (DrGraceDiet) to autorski program żywienia w terapii antynowotworowej, chorobach immunologicznych i cywilizacyjnych. Polega na pełnym przyswajaniu wartości odżywczych z pożywienia i całkowitym odrzucaniu toksyn. Działa odkwaszająco, oczyszczająco i regenerująco. Dzięki niej organizm powraca do harmonijnej i prawidłowej pracy.

Autorzy: Grażyna Pająk. Kategoria: Zdrowie, relacje międzyludzkie i rozwój osobisty.

Dieta doktor Grace (6021875) - Grażyna Pająk - Książka, recenzja, streszczenie Każdy kęs ma znaczenie. Dieta doktor Grace Grażyna Pająk Wydawnictwo: Pascal Data wydania: 2018-02-28 Kategoria: Poradniki ISBN: 9788381031905 Liczba ... NOWE ROZSZERZONE WYDANIE BESTSELLEROWEGO PORADNIKA Każdy kęs ma znaczenie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI