Kapuś

Kapuś - Jan-Erik Fjell | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jan-Erik Fjell
WYMIAR
4,12 MB
NAZWA PLIKU
Kapuś.pdf
ISBN
4423244370830

OPIS

Nowy Jork, 1960 rok. Vincent Giordano zostaje przyjęty do znanej rodziny mafijnej Locatelli i przeżywa swój chrzest bojowy: ma zlikwidować kapusia. Tymczasem współcześnie w norweskim Fredrikstad ginie jeden z najbogatszych mieszkańców miasta. Policja podejrzewa, że motywem mogą być finanse.Śledztwo prowadzi sierżant Anton Brekke z norweskiej policji kryminalnej, Kripos. Wesoły, nieco przy tuszy, bezczelny, lubi kobiety i grę w pokera. Pomaga mu młody, ambitny stażysta, Magnus Torpem. Kolejne tropy prowadzą do nieoczekiwanych wniosków, opowieści splatają się ze sobą, prowadząc do zaskakującego zakończenia.Kryminał z najwyższej półki, trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej strony – Kurt Hanssen, „Dagbladet”Chociaż jest to pierwszy kryminał Fjella, widać, że autor opanował rzemiosło. Sto procent rozrywki – Ingvar Ambjornsen, „VG”Trzymający w napięciu kryminał z oryginalnym detektywem w roli głównej – Ola A. Hegdal „Dagens Naringsliv”

OpenSubtitles2018.v3 OpenSubtitles2018.v3. Jeśli jest coś, co wszyscy o nim wiedzą, to że jest kapusiem.

bab.la arrow_drop_down bab.la - Online dictionaries, vocabulary, conjugation, grammar Toggle navigation Kapuś, świr czy mściciel: wiesz co oznaczają więzienne tatuaże? Te znaki symbolizują role, zdolności i cechy charakteru. Poprzednie Następne. Kapusie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI