To nie jest twoje dziecko

To nie jest twoje dziecko - Małgorzata Falkowska | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Małgorzata Falkowska
WYMIAR
8,9 MB
NAZWA PLIKU
To nie jest twoje dziecko.pdf
ISBN
8761577077772

OPIS

Jak wysoka może być cena macierzyństwa? Troje bohaterów: dobrze sytuowane małżeństwo, Anna i Paweł, oraz studentka Michalina, podejmuje brzemienną w skutkach decyzję, która nieodwracalnie zaważy na losie każdego z nich. "To nie jest twoje dziecko" jest mroczną opowieścią o jednym z największych pragnień ludzkości i o tym, że złe wybory są często początkiem końca. Intryga, niespełnione nadzieje dwóch matek i umiejętnie budowane napięcie sprawią, że lektura tej książki nikogo nie pozostawi obojętnym.

Namierzana jest karta SIM dzięki czemu bateria na telefonie bliskiego nie jest zużywana. Twój Bliski nie odbiera telefonu? Zobacz na mapie gdzie jest! Możesz lokalizować bliskie Ci osoby poprzez aplikację mobliną, SMS lub serwis na stronie www. Issuu is a digital publishing platform that makes it simple to publish magazines, catalogs, newspapers, books, and more online.

DZIECKO, EMOCJE, ROZWÓJ DZIECKA. Rozwój społeczno - emocjonalny dziecka w pierwszym roku życia.

POWIĄZANE KSIĄŻKI