Metoda Pivot, czyli zwinny proces rozwoju kariery zawodowej

Metoda Pivot, czyli zwinny proces rozwoju kariery zawodowej - Jenny Blake | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jenny Blake
WYMIAR
6,87 MB
NAZWA PLIKU
Metoda Pivot, czyli zwinny proces rozwoju kariery zawodowej.pdf
ISBN
8841263513382

OPIS

Czasy, kiedy można było całe życie zawodowe spędzić w jednej firmie, są dawno za nami! Dzisiejszy rynek pracy zmienia się niezwykle dynamicznie, co powoduje, że często zadajemy sobie pytania o przyszłość kariery, a planowanie rozwoju zawodowego na kilka lat naprzód traci sens. Nawet jeśli pozornie masz idealną, stabilną pracę i udało Ci się odnieść sukces, możesz odczuwać frustrującą stagnację i wypalać się zawodowo. A może widzisz, że w swojej organizacji nie masz szans na awans, a wykonywane obowiązki stają się coraz bardziej nużące?Jeśli już wiesz, że musisz coś zmienić w swoim życiu zawodowym, a równocześnie radykalne posunięcia wydają Ci się zbyt ryzykowne, trzymasz w ręku właściwą książkę. Przedstawiono w niej metodę czteroetapowego procesu wprowadzania zmian: pivot. Ten termin pierwotnie oznaczał obrót z zachowaniem stabilnego oparcia, a dziś pozwala na rozejrzenie się wokół i wybór najlepszego pomysłu. Taki schemat działania pomaga również w przygotowaniu kolejnego etapu kariery. Pivot. Liczy się tylko Twój następny ruch zawiera mnóstwo wskazówek dotyczących tego, w jaki sposób zadbać o właściwą pozycję wyjściową, jak identyfikować szanse rozwoju i rozpoznawać okazje oraz bezpiecznie przetestować zaplanowaną zmianę, aby realizacja pomysłu zakończyła się pomyślnie.Za chwilę zaplanujesz najlepszy ruch w swoim życiu!Poznaj zasady, dzięki którym nauczysz się:osiągać maksymalne korzyści ze swoich atutówujawniać swoje ukryte talenty i nieuświadomione umiejętnościaktywnie szukać dogodnych okazjitworzyć relacje, dzięki którym zyskasz mentorów — przyjaciółzarządzać ryzykiem związanym ze zmianami...i świadomie budować karierę swoich marzeń!Jenny Blake — strateg kariery i biznesu. Jest znaną ekspertką w dziedzinie budowania dynamicznej kariery zawodowej. Przez pięć lat pracowała w Google jako specjalistka ds. doskonalenia zawodowego i rozwoju kariery. W tym samym czasie pisała swoją pierwszą książkę zatytułowaną Life After College. Od 2011 roku Blake jest niezależną konsultantką i pomaga innym w rozwoju zawodowym.

Jednak na przestrzeni rozwoju psychologii teorii osobowości powstało bardzo dużo. Charakter człowieka kształtuje się przez całe życie - zarówno przez proces socjalizacji, jak i przez indywidualną aktywność danej osoby. Współczesne przeobrażenia karier zawodowych determinowane są z jednej strony koniecznością stosowania Wymusza to oszczędne wykorzystywanie metody w procesie rekrutacji lub rozwoju kadry Nadzorował wdrożenie Modelu Kompetencji Zawodowych i organizację kilkudziesięciu sesji... Podstawowym wymiarem rozwoju zawodowego jest zdobywanie doświadczenia.

rozwiązywanie zadań w excelu. ćwiczenia prakty....mobi.

POWIĄZANE KSIĄŻKI