Kasacja (wydanie pocketowe)

Kasacja (wydanie pocketowe) - Remigiusz Mróz | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Remigiusz Mróz
WYMIAR
12,46 MB
NAZWA PLIKU
Kasacja (wydanie pocketowe).pdf
ISBN
2178708530616

OPIS

Manipulacje, intrygi i bezwzględny prawniczy świat…Syn biznesmena zostaje oskarżony o zabicie dwóch osób. Wina wydaje się oczywista, a morderca przez 10 dni nie pozbywa się ciał swych ofiar.W kancelarii "Żelazny&McVay" sprawę prowadzi Joanna Chyłka, nieprzebierająca w środkach prawniczka, która zrobi wszystko, by odnieść zwycięstwo w ostatecznej batalii sądowej. Pomaga jej młody aplikant - Kordian. Mimo różnicy wieku ich znajomość rozwija się nie tylko na płaszczyźnie zawodowej. Tymczasem ich klient zdaje się prowadzić własną grę, której reguły zna tylko on sam. Nie przyznaje się do winy, ale też nie zaprzecza, że jest mordercą.Dwoje prawników zostaje wciągniętych w wir manipulacji, który sięga dalej, niż sami mogliby przypuszczać.

Ocena ogólna. 1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars.

Wina wydaje Kasacja ceny ofert już od 8,22 zł Polecane produkty na Ceneo.pl. Sprawdź oferty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie w przyjaznej cenie Książki w wersji pocket to kieszonkowe wydania książek, które zmieszczą się w każdym plecaku czy torbie podróżnej.

POWIĄZANE KSIĄŻKI